SBRT40V100CT
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SBRT40V100CT
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ARRAY SBR 100V 20A TO220AB
Foi de date: SBRT40V100CT.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SBRT40V100CT
Număr parc SBRT40V100CT Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ARRAY SBR 100V 20A TO220AB Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 61627 pcs Fișa cu date SBRT40V100CT.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 730mV @ 20A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 100V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-220AB Viteză Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Serie TrenchSBR ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3 Alte nume SBRT40V100CTDI
Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Tipul de diodă Super Barrier Configurarea diodelor 1 Pair Common Cathode
descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Cathode Super Barrier 100V 20A Through Hole TO-220-3 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 300µA @ 100V
Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 20A
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SBRT40V100CTFP
SBRT40V100CTFP
Producători: Diodes Incorporated
Descriere: DIODE SBR 100V 20A POWERDI5