PD3Z284C2V7-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PD3Z284C2V7-7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PD3Z284C2V7-7
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ZENER 2.7V POWERDI323
Foi de date: PD3Z284C2V7-7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PD3Z284C2V7-7
Număr parc PD3Z284C2V7-7 Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ZENER 2.7V POWERDI323 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 516094 pcs Fișa cu date PD3Z284C2V7-7.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 2.7V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.1V @ 100mA
Toleranţă ±7% Pachetul dispozitivului furnizor PowerDI™ 323
Serie - Putere - Max 500mW
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz PowerDI™ 323
Alte nume PD3Z284C2V77
PD3Z284C2V7DITR
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanță (Max) (Zzt) 100 Ohms
descriere detaliata Zener Diode 2.7V 500mW ±7% Surface Mount PowerDI™ 323 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 20µA @ 1V