PD3Z284C20-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PD3Z284C20-7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PD3Z284C20-7
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ZENER 20V 500MW POWERDI323
Foi de date: PD3Z284C20-7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PD3Z284C20-7
Număr parc PD3Z284C20-7 Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ZENER 20V 500MW POWERDI323 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 184549 pcs Fișa cu date PD3Z284C20-7.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 20V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.1V @ 100mA
Toleranţă ±6% Pachetul dispozitivului furnizor PowerDI™ 323
Serie - Putere - Max 500mW
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz PowerDI™ 323
Alte nume PD3Z284C20DIDKR Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanță (Max) (Zzt) 20 Ohms
descriere detaliata Zener Diode 20V 500mW ±6% Surface Mount PowerDI™ 323 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 100nA @ 14V