FL1920031
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FL1920031 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FL1920031
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului CRYSTAL 19.2MHZ 8.5PF SMD
Foi de date: 1.FL1920031.pdf2.FL1920031.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FL1920031
Număr parc FL1920031 Producător Diodes Incorporated
Descriere CRYSTAL 19.2MHZ 8.5PF SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 275270 pcs Fișa cu date 1.FL1920031.pdf2.FL1920031.pdf
Tip MHz Crystal Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie SaRonix-eCera™ FL Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 4-SMD, No Lead
Alte nume FL1920031TR Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C
Mod de operare Fundamental Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Încărcați capacitatea 8.5pF
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.030" (0.75mm)
Frecvența toleranței ±10ppm Frecvență Stabilitate ±10ppm
Frecvență 19.2MHz ESR (rezistență în serie echivalentă) 50 Ohms
descriere detaliata 19.2MHz ±10ppm Crystal 8.5pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead