FL16K100
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FL16K100
Producator / Marca: Bussmann (Eaton)
Descrierea produsului FUSE LINK 100A 38KVAC
Foi de date: FL16K100.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 937 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 937 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FL16K100
Număr parc FL16K100 Producător Bussmann (Eaton)
Descriere FUSE LINK 100A 38KVAC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 937 pcs Fișa cu date FL16K100.pdf
Tensiunea nominală - AC 38kV Dimensiune / Dimensiune 0.750" Dia x 23.00" L (19.05mm x 584.20mm)
Serie Edison™ Timp de raspuns Fast
ambalare Bulk Pachet / Caz Fuse Link
Temperatura de Operare - Tipul de montare Through Hole
Tipul siguranței Fuse Link Caracteristici -
Ratingul curent 100A Clasă -