DMT3006LFDF-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMT3006LFDF-7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DMT3006LFDF-7
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului MOSFET BVDSS: 31V 40V,U-DFN2020-
Foi de date: DMT3006LFDF-7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DMT3006LFDF-7
Număr parc DMT3006LFDF-7 Producător Diodes Incorporated
Descriere MOSFET BVDSS: 31V 40V,U-DFN2020- Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 137955 pcs Fișa cu date DMT3006LFDF-7.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor U-DFN2020-6 (Type F)
Serie Automotive, AEC-Q101 Rds On (Max) @ Id, Vgs 7 mOhm @ 9A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 800mW (Ta) ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 6-UDFN Exposed Pad Alte nume DMT3006LFDF-7DICT
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 1320pF @ 15V Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 22.6nC @ 10V
Tipul FET N-Channel FET Feature -
Tensiunea de transmisie (valorile max. 3.7V, 10V Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 30V