DMT3004LFG-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMT3004LFG-7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DMT3004LFG-7
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului MOSFET NCH 30V 10.4A POWERDI
Foi de date: DMT3004LFG-7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DMT3004LFG-7
Număr parc DMT3004LFG-7 Producător Diodes Incorporated
Descriere MOSFET NCH 30V 10.4A POWERDI Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 223955 pcs Fișa cu date DMT3004LFG-7.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (Max) +20V, -16V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor PowerDI3333-8
Serie Automotive, AEC-Q101 Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.5 mOhm @ 20A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 2.1W (Ta), 42W (Tc) ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 8-PowerVDFN Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 2370pF @ 15V
Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 44nC @ 10V Tipul FET N-Channel
FET Feature - Tensiunea de transmisie (valorile max. 4.5V, 10V
Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 30V descriere detaliata N-Channel 30V 10.4A (Ta), 25A (Tc) 2.1W (Ta), 42W (Tc) Surface Mount PowerDI3333-8
Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 10.4A (Ta), 25A (Tc)