DMP3008SFG-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMP3008SFG-13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DMP3008SFG-13
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului MOSFET P-CH 30V 8.6A POWERDI
Foi de date: DMP3008SFG-13.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DMP3008SFG-13
Număr parc DMP3008SFG-13 Producător Diodes Incorporated
Descriere MOSFET P-CH 30V 8.6A POWERDI Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 321796 pcs Fișa cu date DMP3008SFG-13.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 2.1V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor PowerDI3333-8
Serie - Rds On (Max) @ Id, Vgs 17 mOhm @ 10A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 900mW (Ta) ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 8-PowerWDFN Alte nume DMP3008SFG-13DI
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 2230pF @ 15V Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 47nC @ 10V
Tipul FET P-Channel FET Feature -
Tensiunea de transmisie (valorile max. 4.5V, 10V Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 30V
descriere detaliata P-Channel 30V 8.6A (Ta) 900mW (Ta) Surface Mount PowerDI3333-8 Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 8.6A (Ta)