DMP3007SPS-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DMP3007SPS-13
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului MOSFET P-CH 30V 90A POWERDI5060
Foi de date: DMP3007SPS-13.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DMP3007SPS-13
Număr parc DMP3007SPS-13 Producător Diodes Incorporated
Descriere MOSFET P-CH 30V 90A POWERDI5060 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 275663 pcs Fișa cu date DMP3007SPS-13.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor PowerDI5060-8
Serie - Rds On (Max) @ Id, Vgs 7 mOhm @ 15A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 2.7W (Ta) ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 8-PowerTDFN Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 2826pF @ 15V Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 64.2nC @ 10V
Tipul FET P-Channel FET Feature -
Tensiunea de transmisie (valorile max. 4.5V, 10V Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 30V
descriere detaliata P-Channel 30V 90A (Tc) 2.7W (Ta) Surface Mount PowerDI5060-8 Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 90A (Tc)