DFLT48A-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DFLT48A-7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DFLT48A-7
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului TVS DIODE 48V 77.4V POWERDI 123
Foi de date: DFLT48A-7.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DFLT48A-7
Număr parc DFLT48A-7 Producător Diodes Incorporated
Descriere TVS DIODE 48V 77.4V POWERDI 123 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 446926 pcs Fișa cu date DFLT48A-7.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 48V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 77.4V
Tensiune - Defalcare (Min) 53.3V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor PowerDI™ 123
Serie Automotive, AEC-Q101 Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 225W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz POWERDI®123 Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 2.91A