DFLT40A-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DFLT40A-7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DFLT40A-7
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului TVS DIODE 40V 64.5V POWERDI 123
Foi de date: DFLT40A-7.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DFLT40A-7
Număr parc DFLT40A-7 Producător Diodes Incorporated
Descriere TVS DIODE 40V 64.5V POWERDI 123 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 148115 pcs Fișa cu date DFLT40A-7.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 40V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 64.5V
Tensiune - Defalcare (Min) 44.4V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor PowerDI™ 123
Serie Automotive, AEC-Q101 Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 225W ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz POWERDI®123 Alte nume DFLT40ADICT
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 3.49A Capacitate @ Frecventa -