D12V0L1B2LP-7B
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
D12V0L1B2LP-7B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: D12V0L1B2LP-7B
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului TVS DIODE 12V 25V DFN1006-2
Foi de date: D12V0L1B2LP-7B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile D12V0L1B2LP-7B
Număr parc D12V0L1B2LP-7B Producător Diodes Incorporated
Descriere TVS DIODE 12V 25V DFN1006-2 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1833583 pcs Fișa cu date D12V0L1B2LP-7B.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 12V (Max) Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 25V
Tensiune - Defalcare (Min) 13V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor X1-DFN1006-2 Serie Automotive, AEC-Q101
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf 100W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 0402 (1006 Metric)
Alte nume D12V0L1B2LP-7BDITR Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 4A (8/20µs)
Capacitate @ Frecventa 10pF @ 1MHz Canalele bidirecționale 1