BZX84C3V9W-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C3V9W-7-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BZX84C3V9W-7-F
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ZENER 3.9V 200MW SOT323
Foi de date: BZX84C3V9W-7-F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BZX84C3V9W-7-F
Număr parc BZX84C3V9W-7-F Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ZENER 3.9V 200MW SOT323 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 229989 pcs Fișa cu date BZX84C3V9W-7-F.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 3.9V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±5% Pachetul dispozitivului furnizor SOT-323
Serie - Putere - Max 200mW
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz SC-70, SOT-323
Alte nume BZX84C3V9W-FDIDKR Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanță (Max) (Zzt) 90 Ohms
descriere detaliata Zener Diode 3.9V 200mW ±5% Surface Mount SOT-323 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 3µA @ 1V
Numărul părții de bază BZX84C3V9
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
BZX84C43-G3-08
BZX84C43-G3-08
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere: DIODE ZENER 43V 300MW SOT23-3
In stoc: 2890312 pcs
Descarca: BZX84C43-G3-08.pdf
RFQ
BZX84C43-E3-18
BZX84C43-E3-18
In stoc: 3580297 pcs
Descarca: BZX84C43-E3-18.pdf
RFQ
BZX84C3V9_D87Z
BZX84C3V9_D87Z
Producători: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Descriere: DIODE ZENER 3.9V 350MW SOT23-3