BZX84C3V9S-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C3V9S-7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BZX84C3V9S-7
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ZENER ARRAY 3.9V SOT363
Foi de date: BZX84C3V9S-7.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
30000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BZX84C3V9S-7
Număr parc BZX84C3V9S-7 Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ZENER ARRAY 3.9V SOT363 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1168781 pcs Fișa cu date BZX84C3V9S-7.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 3.9V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±6% Pachetul dispozitivului furnizor SOT-363
Serie - Putere - Max 200mW