BZX84C24W-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C24W-7-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BZX84C24W-7-F
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ZENER 24V 200MW SOT323
Foi de date: BZX84C24W-7-F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BZX84C24W-7-F
Număr parc BZX84C24W-7-F Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ZENER 24V 200MW SOT323 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1489087 pcs Fișa cu date BZX84C24W-7-F.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 24V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă 5.79% Pachetul dispozitivului furnizor SOT-323
Serie - Putere - Max 200mW
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SC-70, SOT-323
Alte nume BZX84C24W-7-FDITR
BZX84C24W-FDITR
BZX84C24W-FDITR-ND
Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanță (Max) (Zzt) 70 Ohms
descriere detaliata Zener Diode 24V 200mW 5.79% Surface Mount SOT-323 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 100nA @ 16.8V
Numărul părții de bază BZX84C24
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
BZX84C27
BZX84C27
Producători: Fairchild/ON Semiconductor
Descriere: DIODE ZENER 27V 350MW SOT23-3