BZX84C24T-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C24T-7-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BZX84C24T-7-F
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ZENER 24V 150MW SOT523
Foi de date: BZX84C24T-7-F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BZX84C24T-7-F
Număr parc BZX84C24T-7-F Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ZENER 24V 150MW SOT523 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1361899 pcs Fișa cu date BZX84C24T-7-F.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 24V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±6% Pachetul dispozitivului furnizor SOT-523
Serie - Putere - Max 150mW
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SOT-523
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Tipul de montare Surface Mount
Impedanță (Max) (Zzt) 70 Ohms descriere detaliata Zener Diode 24V 150mW ±6% Surface Mount SOT-523
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 100nA @ 16.8V Numărul părții de bază BZX84C24