BZT52HC43WF-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52HC43WF-7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BZT52HC43WF-7
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE ZENER 43V 375MW SOD123F
Foi de date: BZT52HC43WF-7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BZT52HC43WF-7
Număr parc BZT52HC43WF-7 Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE ZENER 43V 375MW SOD123F Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1930374 pcs Fișa cu date BZT52HC43WF-7.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 43V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±6.98% Pachetul dispozitivului furnizor SOD-123F
Serie Automotive, AEC-Q101 Putere - Max 375mW
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SOD-123F
Alte nume BZT52HC43WF-7DITR Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanță (Max) (Zzt) 80 Ohms
descriere detaliata Zener Diode 43V 375mW ±6.98% Surface Mount SOD-123F Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 50nA @ 30.1V