BZT52HC3V6WF-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZT52HC3V6WF-7 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BZT52HC3V6WF-7
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului ZENER DIODE SOD123F T&R 3K
Foi de date: BZT52HC3V6WF-7.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BZT52HC3V6WF-7
Număr parc BZT52HC3V6WF-7 Producător Diodes Incorporated
Descriere ZENER DIODE SOD123F T&R 3K Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2266242 pcs Fișa cu date BZT52HC3V6WF-7.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 3.6V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±5.56% Pachetul dispozitivului furnizor SOD-123F
Serie Automotive, AEC-Q101 Putere - Max 375mW
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SOD-123F
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C Tipul de montare Surface Mount
Impedanță (Max) (Zzt) 95 Ohms descriere detaliata Zener Diode 3.6V 375mW ±5.56% Surface Mount SOD-123F
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 5µA @ 1V