B2100SAF-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
B2100SAF-13 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B2100SAF-13
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMAF
Foi de date: B2100SAF-13.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B2100SAF-13
Număr parc B2100SAF-13 Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMAF Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 975830 pcs Fișa cu date B2100SAF-13.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 790mV @ 2A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 100V
Pachetul dispozitivului furnizor SMAF Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz DO-221AC, SMA Flat Leads Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 150°C
Tipul de diodă Schottky descriere detaliata Diode Schottky 100V 2A Surface Mount SMAF
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 10µA @ 100V Curent - Mediu rectificat (Io) 2A
Capacitate @ Vr, F 93pF @ 4V, 1MHz
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
B2107
B2107
Producători: Pulse Electronics Corporation
Descriere: IC CHIP
In stoc: 4479 pcs
Descarca:
RFQ
Descriere: IC CHIP
In stoc: 5564 pcs
Descarca:
RFQ
B2100-13-F
B2100-13-F
Producători: Diodes Incorporated
Descriere: DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMB
Descarca: B2100-13-F.pdf
B2100AE-13
B2100AE-13
Descriere: DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMA
Descarca: B2100AE-13.pdf
B2103T
B2103T
B2100A-13-F
B2100A-13-F
Descriere: DIODE SCHOTTKY 2.0A 100V
Descarca: B2100A-13-F.pdf
B2100Q-13-F
B2100Q-13-F
Descarca: B2100Q-13-F.pdf
B2100AF-13
B2100AF-13
Descriere: DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMAFLAT
Descarca: B2100AF-13.pdf
B2100BE-13
B2100BE-13
Descarca: B2100BE-13.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW