B2100AE-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: B2100AE-13
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMA
Foi de date: B2100AE-13.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / Conform RoHS
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile B2100AE-13
Număr parc B2100AE-13 Producător Diodes Incorporated
Descriere DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMA Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / Conform RoHS
cantitate valabila 1072063 pcs Fișa cu date B2100AE-13.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 790mV @ 2A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 100V
Pachetul dispozitivului furnizor SMA Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz DO-214AC, SMA Temperatura de funcționare - Junction -65°C ~ 150°C
Tipul de diodă Schottky descriere detaliata Diode Schottky 100V 2A Surface Mount SMA
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 7µA @ 100V Curent - Mediu rectificat (Io) 2A
Capacitate @ Vr, F 70pF @ 4V, 1MHz