AP2114DA-1.2TRG1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP2114DA-1.2TRG1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AP2114DA-1.2TRG1
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului IC REG LINEAR 1.2V 1A TO252-2
Foi de date: AP2114DA-1.2TRG1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AP2114DA-1.2TRG1
Număr parc AP2114DA-1.2TRG1 Producător Diodes Incorporated
Descriere IC REG LINEAR 1.2V 1A TO252-2 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 144249 pcs Fișa cu date AP2114DA-1.2TRG1.pdf
Dropout de tensiune (Max) 1.3V @ 1A Tensiune - ieșire (min / fix) 1.2V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 6V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-252-2 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 68dB (100Hz ~ 1kHz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume AP2114DA-1.2TRG1DI Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 1A TO-252-2 Curent - Quiescent (Iq) 75µA
Curent - ieșire 1A Caracteristici de control -