AP2114D-3.3TRG1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP2114D-3.3TRG1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: AP2114D-3.3TRG1
Producator / Marca: Diodes Incorporated
Descrierea produsului IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252-2
Foi de date: AP2114D-3.3TRG1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile AP2114D-3.3TRG1
Număr parc AP2114D-3.3TRG1 Producător Diodes Incorporated
Descriere IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252-2 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 61368 pcs Fișa cu date AP2114D-3.3TRG1.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.75V @ 1A Tensiune - ieșire (min / fix) 3.3V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 6V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-252-2 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 65dB (100Hz ~ 1kHz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume AP2114D-3.3TRG1DICT Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC 1 Output 1A TO-252-2 Curent - ieșire 1A