PMT-5V350W1AN
Delta ElectronicsDelta Electronics
PMT-5V350W1AN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PMT-5V350W1AN
Producator / Marca: Delta Electronics
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 5V 350W
Foi de date: 1.PMT-5V350W1AN.pdf2.PMT-5V350W1AN.pdf3.PMT-5V350W1AN.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PMT-5V350W1AN
Număr parc PMT-5V350W1AN Producător Delta Electronics
Descriere AC/DC CONVERTER 5V 350W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1874 pcs Fișa cu date 1.PMT-5V350W1AN.pdf2.PMT-5V350W1AN.pdf3.PMT-5V350W1AN.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 5V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 8.46" L x 4.53" W x 1.97" H (215.0mm x 115.0mm x 50.0mm)
Serie PMT Putere (Wați) 350W
Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C (With Derating) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Sarcină minimă necesară - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici Adjustable Output Eficienţă 76%
descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 60A 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC Input Curent - Ieșire (Max) 60A