PMT-48V350W1AR
Delta ElectronicsDelta Electronics
PMT-48V350W1AR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PMT-48V350W1AR
Producator / Marca: Delta Electronics
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 48V 350W
Foi de date: 1.PMT-48V350W1AR.pdf2.PMT-48V350W1AR.pdf3.PMT-48V350W1AR.pdf4.PMT-48V350W1AR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PMT-48V350W1AR
Număr parc PMT-48V350W1AR Producător Delta Electronics
Descriere AC/DC CONVERTER 48V 350W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 48V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 8.46" L x 4.53" W x 1.97" H (215.0mm x 115.0mm x 50.0mm)
Serie PMT Putere (Wați) 350W
Alte nume 1145-1154
PMT-48V350W1AR-ND
Temperatura de Operare -10°C ~ 70°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Sarcină minimă necesară -
Eficienţă 87.5% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 7.3A 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 7.3A Aprobări CB, CE, cURus, TUV