IRF01SH220J
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IRF01SH220J
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IRF-1 22 5% RJ1
Foi de date: IRF01SH220J.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IRF01SH220J
Număr parc IRF01SH220J Producător Dale / Vishay
Descriere IRF-1 22 5% RJ1 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5295 pcs Fișa cu date IRF01SH220J.pdf
Tip - Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
ecranare Unshielded Serie IRF
Evaluări - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 2.5MHz Inductanţă 22µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 25MHz
Caracteristici - descriere detaliata 22µH Unshielded Inductor 285mA 1.2 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 1.2 Ohm Max Ratingul curent 285mA