IRF01SH1R0K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IRF01SH1R0K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IRF-1 1 10% RJ1
Foi de date: IRF01SH1R0K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IRF01SH1R0K
Număr parc IRF01SH1R0K Producător Dale / Vishay
Descriere IRF-1 1 10% RJ1 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2823 pcs Fișa cu date IRF01SH1R0K.pdf
Tip - Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
ecranare Unshielded Serie IRF
Evaluări - Q @ Freq 50 @ 25MHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 25MHz Inductanţă 1µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 180MHz
Caracteristici - descriere detaliata 1µH Unshielded Inductor 815mA 150 mOhm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 150 mOhm Max Ratingul curent 815mA