IR02BH100J
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IR02BH100J
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IR-2 10 5% B08
Foi de date: IR02BH100J.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IR02BH100J
Număr parc IR02BH100J Producător Dale / Vishay
Descriere IR-2 10 5% B08 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2903 pcs Fișa cu date IR02BH100J.pdf
Tip - Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
ecranare Unshielded Serie IR
Evaluări - Q @ Freq 55 @ 7.9MHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Iron Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 7.9MHz Inductanţă 10µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 50MHz
Caracteristici - descriere detaliata 10µH Unshielded Inductor 130mA 3.7 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 3.7 Ohm Max Ratingul curent 130mA