IR02BH151J
Prezentarea produsului
Număr parc: IR02BH151J
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IR-2 150 5% B08
Foi de date: IR02BH151J.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IR02BH151J
Număr parc IR02BH151J Producător Dale / Vishay
Descriere IR-2 150 5% B08 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4256 pcs Fișa cu date IR02BH151J.pdf
Tip - Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
ecranare Unshielded Serie IR
Evaluări - Q @ Freq 30 @ 790kHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 790kHz Inductanţă 150µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 11MHz
Caracteristici - descriere detaliata 150µH Unshielded Inductor 61mA 15 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 15 Ohm Max Ratingul curent 61mA