IMS02WWDMZ8R2K40
Prezentarea produsului
Număr parc: IMS02WWDMZ8R2K40
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IMS-2WWD-40 8.2 10% M25
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile IMS02WWDMZ8R2K40
Număr parc IMS02WWDMZ8R2K40 Producător Dale / Vishay
Descriere IMS-2WWD-40 8.2 10% M25 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4279 pcs Fișa cu date
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.133" Dia x 0.335" L (3.38mm x 8.51mm)
ecranare Shielded Serie IMS-2WWD-40
Evaluări - Q @ Freq 47 @ 7.9MHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Iron Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 7.9MHz Inductanţă 8.2µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 50MHz
Caracteristici - descriere detaliata 8.2µH Shielded Wirewound Inductor 440mA 1.68 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 1.68 Ohm Max Ratingul curent 440mA
Curent - saturație 440mA