IMS02WWDER101K40
Prezentarea produsului
Număr parc: IMS02WWDER101K40
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IMS-2WWD-40 100 10% ER E2
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile IMS02WWDER101K40
Număr parc IMS02WWDER101K40 Producător Dale / Vishay
Descriere IMS-2WWD-40 100 10% ER E2 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6448 pcs Fișa cu date
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.133" Dia x 0.335" L (3.38mm x 8.51mm)
ecranare Shielded Serie IMS-2WWD-40
Evaluări - Q @ Freq 43 @ 2.5MHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 2.5MHz Inductanţă 100µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 15MHz
Caracteristici - descriere detaliata 100µH Shielded Wirewound Inductor 280mA 4.1 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 4.1 Ohm Max Ratingul curent 280mA
Curent - saturație 100mA