IM06SH331J
Prezentarea produsului
Număr parc: IM06SH331J
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IM-6 330 5% RJ1
Foi de date: IM06SH331J.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IM06SH331J
Număr parc IM06SH331J Producător Dale / Vishay
Descriere IM-6 330 5% RJ1 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5043 pcs Fișa cu date IM06SH331J.pdf
Tip Molded Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
ecranare Unshielded Serie IM
Evaluări - Q @ Freq 65 @ 790kHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Iron Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 790kHz Inductanţă 330µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 5MHz
Caracteristici - descriere detaliata 330µH Unshielded Molded Inductor 105mA 9.1 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 9.1 Ohm Max Ratingul curent 105mA