IM06SH180K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IM06SH180K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IM-6 18 10% RJ1
Foi de date: IM06SH180K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IM06SH180K
Număr parc IM06SH180K Producător Dale / Vishay
Descriere IM-6 18 10% RJ1 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3492 pcs Fișa cu date IM06SH180K.pdf
Tip Molded Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.190" Dia x 0.440" L (4.83mm x 11.18mm)
ecranare Unshielded Serie IM
Evaluări - Q @ Freq 60 @ 2.5MHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Iron Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 2.5MHz Inductanţă 18µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 30MHz
Caracteristici - descriere detaliata 18µH Unshielded Molded Inductor 255mA 1.95 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 1.95 Ohm Max Ratingul curent 255mA