IM06RFCSST3R3K40
Prezentarea produsului
Număr parc: IM06RFCSST3R3K40
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IM-6RFCS-40 3.3 10% RJ4
Foi de date: IM06RFCSST3R3K40.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IM06RFCSST3R3K40
Număr parc IM06RFCSST3R3K40 Producător Dale / Vishay
Descriere IM-6RFCS-40 3.3 10% RJ4 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5684 pcs Fișa cu date IM06RFCSST3R3K40.pdf
Tip Molded Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.190" Dia x 0.447" L (4.83mm x 11.35mm)
ecranare Unshielded Serie IM-6-RFCS-40
Evaluări - Q @ Freq 55 @ 10MHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Iron Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 10MHz Inductanţă 3.3µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 80MHz
Caracteristici - descriere detaliata 3.3µH Unshielded Molded Inductor 1.4A 150 mOhm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 150 mOhm Max Ratingul curent 1.4A