IM06RFCSST101J40
Prezentarea produsului
Număr parc: IM06RFCSST101J40
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IM-6RFCS-40 100 5% RJ4
Foi de date: IM06RFCSST101J40.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IM06RFCSST101J40
Număr parc IM06RFCSST101J40 Producător Dale / Vishay
Descriere IM-6RFCS-40 100 5% RJ4 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4349 pcs Fișa cu date IM06RFCSST101J40.pdf
Tip Molded Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.190" Dia x 0.447" L (4.83mm x 11.35mm)
ecranare Unshielded Serie IM-6-RFCS-40
Evaluări - Q @ Freq 75 @ 1.5MHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Iron Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 1.5MHz Inductanţă 100µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 8MHz
Caracteristici - descriere detaliata 100µH Unshielded Molded Inductor 220mA 6 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 6 Ohm Max Ratingul curent 220mA