IM04ER220K
Prezentarea produsului
Număr parc: IM04ER220K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IM-4 22 10% ER E2
Foi de date: IM04ER220K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IM04ER220K
Număr parc IM04ER220K Producător Dale / Vishay
Descriere IM-4 22 10% ER E2 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4333 pcs Fișa cu date IM04ER220K.pdf
Tip Molded Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
ecranare Unshielded Serie IM
Evaluări - Q @ Freq 75 @ 2.5MHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Iron Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 2.5MHz Inductanţă 22µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 30MHz
Caracteristici - descriere detaliata 22µH Unshielded Molded Inductor 175mA 2.5 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 2.5 Ohm Max Ratingul curent 175mA