IM04ER1R2K
Prezentarea produsului
Număr parc: IM04ER1R2K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IM-4 1.2 10% ER E2
Foi de date: IM04ER1R2K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IM04ER1R2K
Număr parc IM04ER1R2K Producător Dale / Vishay
Descriere IM-4 1.2 10% ER E2 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5560 pcs Fișa cu date IM04ER1R2K.pdf
Tip Molded Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
ecranare Unshielded Serie IM
Evaluări - Q @ Freq 33 @ 7.9MHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Phenolic Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 7.9MHz Inductanţă 1.2µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 180MHz
Caracteristici - descriere detaliata 1.2µH Unshielded Molded Inductor 650mA 420 mOhm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 420 mOhm Max Ratingul curent 650mA