IM04BH122H
Prezentarea produsului
Număr parc: IM04BH122H
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IM-4 1.2K 3% B08
Foi de date: IM04BH122H.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IM04BH122H
Număr parc IM04BH122H Producător Dale / Vishay
Descriere IM-4 1.2K 3% B08 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5847 pcs Fișa cu date IM04BH122H.pdf
Tip Molded Toleranţă ±3%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
ecranare Unshielded Serie IM
Evaluări - Q @ Freq 30 @ 250kHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Iron Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 250kHz Inductanţă 1.2mH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 2MHz
Caracteristici - descriere detaliata 1.2mH Unshielded Molded Inductor 63mA 45.7 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 45.7 Ohm Max Ratingul curent 63mA