IM04BH111J
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IM04BH111J
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IM-4 110 5% B08
Foi de date: IM04BH111J.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IM04BH111J
Număr parc IM04BH111J Producător Dale / Vishay
Descriere IM-4 110 5% B08 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4634 pcs Fișa cu date IM04BH111J.pdf
Tip Molded Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm)
ecranare Unshielded Serie IM
Evaluări - Q @ Freq 60 @ 790kHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Iron Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 790kHz Inductanţă 110µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 8.9MHz
Caracteristici - descriere detaliata 110µH Unshielded Molded Inductor 128mA 4.9 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 4.9 Ohm Max Ratingul curent 128mA