IM02RU820K
Prezentarea produsului
Număr parc: IM02RU820K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IM-2 82 10% R36
Foi de date: IM02RU820K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IM02RU820K
Număr parc IM02RU820K Producător Dale / Vishay
Descriere IM-2 82 10% R36 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3972 pcs Fișa cu date IM02RU820K.pdf
Tip Molded Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
ecranare Unshielded Serie IM
Evaluări - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 2.5MHz Inductanţă 82µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 14MHz
Caracteristici - descriere detaliata 82µH Unshielded Molded Inductor 88mA 7.3 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 7.3 Ohm Max Ratingul curent 88mA