IM02RU6R8J
Prezentarea produsului
Număr parc: IM02RU6R8J
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IM-2 6.8 5% R36
Foi de date: IM02RU6R8J.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IM02RU6R8J
Număr parc IM02RU6R8J Producător Dale / Vishay
Descriere IM-2 6.8 5% R36 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3064 pcs Fișa cu date IM02RU6R8J.pdf
Tip Molded Toleranţă ±5%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
ecranare Unshielded Serie IM
Evaluări - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Iron Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 7.9MHz Inductanţă 6.8µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 60MHz
Caracteristici - descriere detaliata 6.8µH Unshielded Molded Inductor 175mA 2 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 2 Ohm Max Ratingul curent 175mA