IM02RU270K
Prezentarea produsului
Număr parc: IM02RU270K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IM-2 27 10% R36
Foi de date: IM02RU270K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IM02RU270K
Număr parc IM02RU270K Producător Dale / Vishay
Descriere IM-2 27 10% R36 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4670 pcs Fișa cu date IM02RU270K.pdf
Tip Molded Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
ecranare Unshielded Serie IM
Evaluări - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Iron Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 2.5MHz Inductanţă 27µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 20MHz
Caracteristici - descriere detaliata 27µH Unshielded Molded Inductor 135mA 3.5 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 3.5 Ohm Max Ratingul curent 135mA