IM02RU221H
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IM02RU221H
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IM-2 220 3% R36
Foi de date: IM02RU221H.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IM02RU221H
Număr parc IM02RU221H Producător Dale / Vishay
Descriere IM-2 220 3% R36 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6937 pcs Fișa cu date IM02RU221H.pdf
Tip Molded Toleranţă ±3%
Pachetul dispozitivului furnizor Axial Dimensiune / Dimensiune 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
ecranare Unshielded Serie IM
Evaluări - Q @ Freq 30 @ 790kHz
ambalare - Pachet / Caz Axial
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core Ferrite Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 790kHz Inductanţă 220µH
Înălțime - așezată (Max) - Frecventa - Self Resonant 9MHz
Caracteristici - descriere detaliata 220µH Unshielded Molded Inductor 52mA 21 Ohm Max Axial
Rezistența DC (DCR) 21 Ohm Max Ratingul curent 52mA