ILAS1206ER601V
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ILAS1206ER601V
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului FERRITE BEAD 600 OHM 1206 4LN
Foi de date: ILAS1206ER601V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ILAS1206ER601V
Număr parc ILAS1206ER601V Producător Dale / Vishay
Descriere FERRITE BEAD 600 OHM 1206 4LN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 985496 pcs Fișa cu date ILAS1206ER601V.pdf
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie ILAS-1206
Evaluări - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric), Array, 8 PC Pad Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de linii 4 Tipul de montare Surface Mount
Impedanță @ Frecvență 600 Ohms @ 100MHz Înălțime (Max) 0.039" (1.00mm)
Tip filtru Signal Line Rezistența DC (DCR) (Max) 500 mOhm
Rating-ul curent (Max) 200mA
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
Producători: Wurth Electronics
Descriere: FERRITE BEAD 2.5 KOHM 0603 1LN
In stoc: 511665 pcs
Descarca:
RFQ
ILA.09
ILA.09
Producători: Taoglas
Descriere: RF ANT 915MHZ CHIP SOLDER SMD