ILAS1206ER102V
Vishay DaleVishay Dale
Vishay Dale
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ILAS1206ER102V
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului FERRITE BEAD 1 KOHM 1206 4LN
Foi de date: ILAS1206ER102V.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
65535 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ILAS1206ER102V
Număr parc ILAS1206ER102V Producător Vishay Dale
Descriere FERRITE BEAD 1 KOHM 1206 4LN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 994297 pcs Fișa cu date ILAS1206ER102V.pdf
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie ILAS-1206
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Evaluări -
Polarizare 1206 (3216 Metric), Array, 8 PC Pad Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului ILAS1206ER102V Inductanță @ Frecvență 1 kOhm @ 100MHz
Înălțime (Max) 0.039" (1.00mm) siguranță Signal Line
Filtrați ordinea 750 mOhm Descriere FERRITE BEAD 1 KOHM 1206 4LN
Rezistența DC (DCR) (Max) 150mA Lungimea cablului - neexpusă 4
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
ILAD.01
ILAD.01
Producători: Taoglas
Descriere: EVALUATION KIT FOR ILA.01
In stoc: 810 pcs
Descarca:
RFQ
ILA.09
ILA.09
Producători: Taoglas
Descriere: RF ANT 915MHZ CHIP SOLDER SMD
In stoc: 16257 pcs
Descarca: ILA.09.pdf
RFQ
Producători: Wurth Electronics
Descriere: FERRITE BEAD 240 OHM 0402 1LN
In stoc: 977989 pcs
Descarca:
ILAS1206ER301V
ILAS1206ER301V
Producători: Dale / Vishay
Descriere: FERRITE BEAD 300 OHM 1206 4LN
Descarca: ILAS1206ER301V.pdf
ILAS1206ER601V
ILAS1206ER601V
Producători: Dale / Vishay
Descriere: FERRITE BEAD 600 OHM 1206 4LN
Descarca: ILAS1206ER601V.pdf
ILA.02
ILA.02
Descriere: RF ANT 869MHZ CHIP SOLDER SMD
Descarca: ILA.02.pdf
ILAS1206ER121V
ILAS1206ER121V
Descriere: FERRITE BEAD 120 OHM 1206 4LN
Descarca: ILAS1206ER121V.pdf
ILA.01
ILA.01
Descarca: ILA.01.pdf
ILA.08
ILA.08
Descriere: RF ANT 868MHZ CHIP SOLDER SMD
Descarca: ILA.08.pdf
ILAD.02
ILAD.02
Descriere: EVALUATION KIT FOR ILA.02
In stoc: 806 pcs
CIM05U102NC
CIM05U102NC
Producători: Samsung Electro-Mechanics America, Inc.
Descriere: FERRITE BEAD 1 KOHM 0402 1LN
Descarca: CIM05U102NC.pdf
ILAS1206ER600V
ILAS1206ER600V
Descriere: FERRITE BEAD 60 OHM 1206 4LN
Descarca: ILAS1206ER600V.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW