IHB5BV562K
Prezentarea produsului
Număr parc: IHB5BV562K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IHB-5 5.6K 10% B40
Foi de date: IHB5BV562K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
16 pcs
112 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IHB5BV562K
Număr parc IHB5BV562K Producător Dale / Vishay
Descriere IHB-5 5.6K 10% B40 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4701 pcs Fișa cu date IHB5BV562K.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 1.600" Dia (40.64mm)
ambalare - Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 130°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 1kHz Inductanţă 5.6mH
Înălțime - așezată (Max) 1.450" (36.83mm) Frecventa - Self Resonant -
Caracteristici - descriere detaliata 5.6mH Unshielded Wirewound Inductor 1.8A 843 mOhm Max Radial
Rezistența DC (DCR) 843 mOhm Max Ratingul curent 1.8A