IHB5BV4R7M
Prezentarea produsului
Număr parc: IHB5BV4R7M
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IHB-5 4.7 20% B40
Foi de date: IHB5BV4R7M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
16 pcs
112 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IHB5BV4R7M
Număr parc IHB5BV4R7M Producător Dale / Vishay
Descriere IHB-5 4.7 20% B40 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5947 pcs Fișa cu date IHB5BV4R7M.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 1.600" Dia (40.64mm)
ambalare - Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 130°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 1kHz Inductanţă 4.7µH
Înălțime - așezată (Max) 1.450" (36.83mm) Frecventa - Self Resonant -
Caracteristici - descriere detaliata 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 29.5A 3 mOhm Max Radial
Rezistența DC (DCR) 3 mOhm Max Ratingul curent 29.5A