IHB4BV471K
Prezentarea produsului
Număr parc: IHB4BV471K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IHB-4 470 10% B40
Foi de date: IHB4BV471K.pdf
  • Mesaj
Specificațiile IHB4BV471K
Număr parc IHB4BV471K Producător Dale / Vishay
Descriere IHB-4 470 10% B40 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7343 pcs Fișa cu date IHB4BV471K.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 1.600" Dia (40.64mm)
ambalare - Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 130°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 1kHz Inductanţă 470µH
Înălțime - așezată (Max) 1.030" (26.16mm) Frecventa - Self Resonant -
Caracteristici - descriere detaliata 470µH Unshielded Wirewound Inductor 4.5A 114 mOhm Max Radial
Rezistența DC (DCR) 114 mOhm Max Ratingul curent 4.5A