IHB4BV391K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: IHB4BV391K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IHB-4 390 10% B40
Foi de date: IHB4BV391K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
16 pcs
112 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IHB4BV391K
Număr parc IHB4BV391K Producător Dale / Vishay
Descriere IHB-4 390 10% B40 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6985 pcs Fișa cu date IHB4BV391K.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 1.600" Dia (40.64mm)
ecranare Unshielded Serie IHB
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare - Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 130°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 1kHz Inductanţă 390µH
Înălțime - așezată (Max) 1.030" (26.16mm) Frecventa - Self Resonant -
Caracteristici - descriere detaliata 390µH Unshielded Wirewound Inductor 5.3A 82 mOhm Max Radial
Rezistența DC (DCR) 82 mOhm Max Ratingul curent 5.3A