IHB3BV220K
Prezentarea produsului
Număr parc: IHB3BV220K
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IHB-3 22 10% B40
Foi de date: IHB3BV220K.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
40 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IHB3BV220K
Număr parc IHB3BV220K Producător Dale / Vishay
Descriere IHB-3 22 10% B40 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8080 pcs Fișa cu date IHB3BV220K.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±10%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 1.100" Dia (27.94mm)
ambalare - Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 130°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 1kHz Inductanţă 22µH
Înălțime - așezată (Max) 0.840" (21.34mm) Frecventa - Self Resonant -
Caracteristici - descriere detaliata 22µH Unshielded Wirewound Inductor 10.6A 11 mOhm Max Radial
Rezistența DC (DCR) 11 mOhm Max Ratingul curent 10.6A