IHB3BV1R0M
Prezentarea produsului
Număr parc: IHB3BV1R0M
Producator / Marca: Dale / Vishay
Descrierea produsului IHB-3 1 20% B40
Foi de date: IHB3BV1R0M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
40 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile IHB3BV1R0M
Număr parc IHB3BV1R0M Producător Dale / Vishay
Descriere IHB-3 1 20% B40 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8499 pcs Fișa cu date IHB3BV1R0M.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 1.100" Dia (27.94mm)
ambalare - Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 130°C Tipul de montare Through Hole
Material - Core - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecventa de inductie - test 1kHz Inductanţă 1µH
Înălțime - așezată (Max) 0.840" (21.34mm) Frecventa - Self Resonant -
Caracteristici - descriere detaliata 1µH Unshielded Wirewound Inductor 20.3A 3 mOhm Max Radial
Rezistența DC (DCR) 3 mOhm Max Ratingul curent 20.3A